ModaHaberleri

Kiralık Bungalov Ev Seçeneğini Kolayca Bulabileceğiniz Adres Bungalow.com.tr

Tatilinizde keyifli bir konaklama deneyimi yaşamak için kullanabileceğiniz kiralık bungalov evleri gözden geçirmek istiyorsanız bunun için bungalow.com.tr sizlere pek çok farklı seçenek sunabilir. Ayrıca bungalow.com.tr platformu bu alanda hizmet sağlayıcılara da ilanlarını ücretsiz yayınlama fırsatı sağlayabilmektedir. Yani söz konusu kiralık bungalov evler olduğunda bungalow.com.tr hem müşteriler hem de hizmet sağlayıcılar için kolaylıklar sunabilmektedir.

Müşterilere Ne Sunuyor?

Müşteriler bungalow.com.tr platformu ile Türkiye’nin farklı yerlerinde bulunan çok sayıda kiralık bungalov seçeneğini gözden geçirme fırsatına sahip olabilir. Platformumuz ile müşteriler kiralık bungalov konusunda kaliteli seçeneklere uygun fiyatlarla ulaşabilir. Rezervasyon yaptırmak için müşteriler ilanda bulunan WhatsApp numarası üzerinden tesis veya bungalov sahibi ile iletişime geçebilir.

Tesislere ve Ev Sahiplerine Ne Sunuyor?

Kiralık bungalov ev alanında hizmet sağlayan tesisler veya ev sahipleri bungalow.com.tr ile komisyon ya da ek ücret olmadan ilanlarını listeleme fırsatına erişebilir. Komisyon olmaması ve bungalow.com.tr’nin talep ettiği %5 indirim nedeniyle hem misafirler hem de tesis sahibi kazanır. Platformumuzda ilan yayınlamak için öncelikle kurumsal üye olunur ve kimlik doğrulama işlemi yapılır. Ardından Extranet paneli üzerinden kiralık mülk eklenerek onaya gönderilebilmektedir. Bungalow.com.tr ortalama bir tesis için yılda yaklaşık 50 ila 400 arasında potansiyel müşteri yönlendirmektedir.

Fazla Kiralık Bungalov Seçeneği ve Daha Fazlası İçin Platformumuzu İnceleyebilirsiniz

2021 yılında yayın hayatına başlayan bungalow.com.tr son 12 ayda 350.000’den fazla kez ziyaret edilmiş ve 1.4 milyondan fazla sayfa görüntülenmesi almıştır. Platformda 250’den fazla kiralık bungalov ev ilanı yer almaktadır. Bunun yanı sıra platform kiralık dağ evi ve tiny house gibi seçeneklere de yer vermektedir.

???????Çeşit Kiralık Bungalov Seçeneğine Ulaşmak veya Kiralık Bungalov Evinizin İlanını Yayınlamak İçin Bungalow.com.tr’yi Tercih Edebilirsiniz

Bungalow.com.tr platformu hem müşteriler hem de kiralık bungalov evler alanında hizmet sağlayıcılar için kolaylık sağlayabilir. Eğer konaklama için kiralık bungalov seçenekleri arayan bir müşteriyseniz bu alanda birçok farklı seçeneği platformda bulabilirsiniz. Buna ek olarak, Yerel Rehber’in desteklediği bungalow.com.tr ile kiralık bungalov evleri, dağ evi, tiny house, glamping, karavan, çadır kampları vb. mülklerinizi ücretsiz bir şekilde milyonlara ulaştırabilirsiniz.

mode, stil

154
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@modavestil.com.tr

modavestil.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Ana Medya firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.